Untitled Document
   
 Hakkımızda

30 yıldan fazla zamandır bal üretimi ve ticareti ile uğraşmakta olan Öner Ailesi, 1994 yılında Hakan Öner tarafından İzmir'de kurulan "ÖNER ARI ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ." ile kurumsallaşarak, ilk bal dolum tesisini hayata geçirmiştir.

İlk zamanlar ufak bir dolum kazanı ile İzmir Pınarbaşı mevkiinde işe başlayan Öner Arı Ürünleri, 1998 yılında İzmir-Menemen'de tamamı ile kendine ait entegre bal toplama, pastörizasyon ve dolum tesisini kurmuştur.

Bu tesis günümüzde, 2005 yılının başında tamamı ile yenilenen ve saatte 9 ton balı pastörize edebilen ve benzeri Avrupa da dahi sadece 10 firmada bulunan otomatik pastörizasyon sistemi, her biri 25 ton kapasiteli 3 adet homojenizasyon tankı ve saatte 12.000 adet kavanoza kadar el değmeden otomatik dolum yapabilen tam otomatik dolum sistemi ile Avrupa'da en modern ve büyük tesisler içerisinde yerini almıştır.

Her zaman mükemmeliyeti hedefleyen Öner Arı Ürünleri Laboratuvarları, bal analizi konusunda dünyada sayılı, ileri teknoloji ile donatılmış, kendini sürekli yenileyen, geliştiren ve dünyada sayılı laboratuvarlar (APPLICA-Almanya, Ege Üniversitesi-ARGEFAR) ile işbirliği içerisinde çalışarak; her türlü mikroskobik, kimyasal, mikrobiyolojik, duyusal ve saflık (C-13) analizleri, en başta tedarik, daha sonra pastörizasyon ve son olarakta satışa hazır hale getirildiği ana kadar son derece titizlikle sürekli tekrarlanır ve ancak ondan sonra mağaza raflarında yerini alır. Tesisimiz BRC-Food ve ISO 22000:2005 kalite belgelerine sahip olup, müşteri adına denetim yapan Tübitak ve danışman kuruluşların denetimlerinden tam not almayı başarmıştır.

Öner Arı Ürünleri KİPA, BİM gibi önemli kuruluşlar için yaptığı Özel Markalı ürünlerin yanında HONEYHOUSE ve HONEYHOUSE BALBALI adlı kendi markaları ile de en sağlıklı şartlarda el değmeden doldurulmuş ve test edilmiş, ülkemizin nadide bölgelerinden seçme balları ve uygun fiyat politikası ile tüketicilere ulaşmaktadır.

Sürekli yeni araştırma ve yatırımlar ile Öner Arı Ürünleri tüketicilere daima en iyisini sunmayı amaçlamaktadır.

 
    Güvenlik & Gizlilik  
    Satış Sözleşmesi  
    Kargo Hakkında  
    İade Koşulları  
    Site Kullanım Şartları  
 
 
Email Adresiniz  :
Şifreniz  :